Prenájom Trnava
Prenosný bar

Rozmer 1 ks: 1,20 výška x 1,35 šírka x 0,7 m hĺbka
Rozmer 6 ks: 1,20 výška x 8,10 šírka x 0,7 m hĺbka
Bar sa dá nadpájať, je k dispozícii 10ks rovných barov, 2 rohové a rôzne ďalšie príslušenstvo - viď nižšie

Prenájom cena (bez DPH)
60 € / 1 deň
90 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Organizujete párty? Prekvapte hostí prenosným barom! Nelimitujte sa priestorom, obsluhou alebo ponukou drinkov v podnikoch. S prenosným barom budete mať všetko vo svojich rukách!

Vziať si prenosný bar na prenájom znamená, že párty môžete mať kdekoľvek, kde chcete. Prenosný bar môžete umiestniť na terasu, do stanu, na záhradu, či na akékoľvek miesto v miestnosti, kde bude oslava prebiehať. Prenosný bar je praktický nielen pri používaní, ale aj pri preprave!

Prenosný bar je vhodný na všetky druhy príležitostných osláv, najmä na narodeninové oslavy, svadby a firemné večierky – teambuildingy.

Prenosný bar na prenájom s odberom v Trnave a okolí

Prenosný rozoberateľný bar, ktorý si môžete prenajať, je ideálny na príležitostné podujatia. Je prispôsobený a robenie miešaných drinkov a všetkých druhov nápojov.

Prenosný bar má rozmer 1,35 x 0,7 m. V zloženom stave má rozmer 1,35 x 0,4 m. Bar je možné podsvietiť a obrandovať, teda označiť napríklad logom vašej firmy.

PRÍSLUŠENSTVO:
LED osvetlenie: 10€
Speedrack: 5€
Umývadlo: 10€
Gastro nádoba: 5€


Prenosný bar prenajímame fyzickým aj právnickým osobám, pričom osobný odber je možné uskutočniť v Trnave a po dohode aj v mestách blízkeho okolia. Na prenájom ponúkame aj ďalšie barmanské príslušenstvo, ktoré je jeho neodmysliteľnou súčasťou a poslúži na prípravu drinkov či uskladnenie ovocia. Ide o termoboxy na ľad, barové podložky, barmanské lyžice , kliešte na ľad, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

3 dôvody, prečo je prenájom prenosného baru skvelým nápadom

1. Flexibilta a kontrola

Prenosný bar vám umožňuje väčšiu flexibilitu pri výbere správneho miesta na podujatie – nemusíte sa obmedzovať na výber podnikov a miestností, ktoré majú k dispozícií pevný bar. Na jarných a letných podujatiach môžete pohodlne podávať nápoje na záhrade alebo na terase.

2. Párty s vlastným menu vo vlastnom dizajne

Prenosný bar na prenájom otvára možnosti na tvorbu a ponúkanie vašich obľúbených drinkov! Bar vieme zladiť a označiť vašim logom. Najmä pre firemné akcie je branding nevyhnutný na posilnenie imidžu firmy. Či už organizujete súkromnú alebo firemnú párty, vlastný dizajn ju spraví nezabudnuteľnou.

3. Za málo peňazí viac zábavy

Prenájom prenosného baru je cenovo dostupné pre každého. Najlepšie je však to, že máte plnú kontrolu nad výdavkami – môžete si vybrať personál, ktorý vám vyhovuje a viete presne, koľko nápojov sa spotrebuje. Máte možnosť zvoliť si, čo a za koľko chcete minúť! Prenosný bar a celý ostatný inventár si môžete osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Pohár na šampanské 21cl Trnava

Pohár na šampanské 21cl
Prenájom Párty stan 
6 x 3 Trnava

Párty stan 6 x 3
Prenájom Pohár na koňak 24cl Trnava

Pohár na koňak 24cl

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať