Doprava Trnava
Preprava tovaru v rámci SR

Fiat Ducato: L3H3
Vnútorný rozmer: D 355 x Š 180 x V 213 cm
Počet miest na sedenie: 3

Doprava cena (bez DPH)
0,50 - 0,70 € / km

Upresnenie ceny po telefonickej alebo mailovej konzultácii

Popis a špecifikácie

Potrebujete prepraviť tovar v rámci Slovenska? Nechajte to na profesionálov. Poskytujeme komplexný servis v oblasti prepravy tovaru v rámci Slovenska, ale aj do a zo zahraničia. Spoľahlivo zabezpečíme aj medzinárodné sťahovanie nábytku z bytov a sťahovanie firiem.

Naše kuriérske služby sú k dispozícií 24 hodín denne, firmám i jednotlivcom. Vďaka skúseným a zodpovedným pracovníkom sa postaráme o to, aby bola preprava tovaru uskutočnená rýchlo a bezpečne.

Prepravíme akýkoľvek tovar do 1 500 kilogramov. Radi vám pomôžeme napríklad s prepravou nových kusov nábytku z predajne ku zákazníkovi alebo ku sebe domov, alebo s prepravou paliet, elektroniky alebo stavebného či odpadového materiálu. Bez problémov prepravíme aj nadmerné tovary a ťažké bremená.

Preprava ťažkých bremien

Pri preprave bremien je dôležitá najmä maximálna bezpečnosť. Aby sme mohli zvoliť efektívne manipulačné techniky, je vopred potrebné vedieť hmotnosť, rozmery a dostupnosť tovaru.

Je dobré brať do úvahy aj ďalšie vlastnosti predmetu ako je hodnota tovaru, krehkosť, náchylnosť k poškodeniu povrchu a ďalšie podrobnosti tak, aby sme mohli všetko starostlivo zabezpečiť a prispôsobiť podmienkam pri preprave. Vlastnostiam sťahovaného predmetu zodpovedá aj počet pracovníkov, ktorý bude pri prevoze potreba.

Cena prepravy tovaru v rámci SR

Naše služby poskytujeme za mimoriadne dostupné ceny. Výsledná cena závisí od niekoľkých faktorov, medzi ktoré patrí vzdialenosť miest prepravy a tiež počet pracovníkov, ktorí budú potrebných pri manipulácií a prevoze. Minimálna cena za prepravu tovaru v rámci Slovenska je 20 Eur.

Kontaktujte nás a my vám nezáväzne a zadarmo vypočítame cenu služby na mieru.

Chcem prepraviť tovar, ako mám postupovať?

Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíme telefonicky. Na vašom komforte nám záleží a preto všetky podrobnosti vybavenia objednávky prispôsobíme vašim požiadavkám. Spoločne sa dohodneme na mieste a čase vyzdvihnutia tovaru a rovnako na mieste a čase jeho doručenia.

Bezpečnosť tovaru pri manipulácií a preprave

Aby sme tovar previezli v poriadku nepoškodený, je potrebné ho ochrániť. Odporúčame vám pokryť ho vhodnými obalovými materiálmi alebo zabaliť do pevných krabíc. Ak má tovar väčšiu hmotnosť a rozmery, odporúčame použiť aj vystužené dno. Pred prepravou ho zaistíme pomocou úväzov a popruhov.

Ak sa neviete rozhodnúť, ako tovar zabaliť, urobíme to za vás! Tovar pri preberaní zabalíme tak, aby bol pri preprave v maximálnom bezpečí.

Odporúčame pozrieť

Doprava Sťahovanie  Trnava

Sťahovanie
Doprava Skladovanie paliet  Trnava

Skladovanie paliet
Doprava Preprava tovaru v rámci SR Trnava

Preprava tovaru v rámci SR

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať