Doprava Trnava
Preprava tovaru v rámci SR

Fiat Ducato: L3H3
Vnútorný rozmer: D 355 x Š 180 x V 213 cm
Počet miest na sedenie: 3

Doprava cena (bez DPH)
0,50 - 0,70 € / km

Upresnenie ceny po telefonickej alebo mailovej konzultácii

Popis a špecifikácie

Potrebujete prepraviť tovar v rámci Slovenska? Nechajte to na profesionálov. Poskytujeme komplexný servis v oblasti prepravy tovaru v rámci Slovenska, ale aj do a zo zahraničia. Spoľahlivo zabezpečíme aj medzinárodné sťahovanie nábytku z bytov a sťahovanie firiem.

Naše kuriérske služby sú k dispozícií 24 hodín denne, firmám i jednotlivcom. Vďaka skúseným a zodpovedným pracovníkom sa postaráme o to, aby bola preprava tovaru uskutočnená rýchlo a bezpečne.

Prepravíme akýkoľvek tovar do 1 500 kilogramov. Radi vám pomôžeme napríklad s prepravou nových kusov nábytku z predajne ku zákazníkovi alebo ku sebe domov, alebo s prepravou paliet, elektroniky alebo stavebného či odpadového materiálu. Bez problémov prepravíme aj nadmerné tovary a ťažké bremená.

Preprava ťažkých bremien

Pri preprave bremien je dôležitá najmä maximálna bezpečnosť. Aby sme mohli zvoliť efektívne manipulačné techniky, je vopred potrebné vedieť hmotnosť, rozmery a dostupnosť tovaru.

Je dobré brať do úvahy aj ďalšie vlastnosti predmetu ako je hodnota tovaru, krehkosť, náchylnosť k poškodeniu povrchu a ďalšie podrobnosti tak, aby sme mohli všetko starostlivo zabezpečiť a prispôsobiť podmienkam pri preprave. Vlastnostiam sťahovaného predmetu zodpovedá aj počet pracovníkov, ktorý bude pri prevoze potreba.

Cena prepravy tovaru v rámci SR

Naše služby poskytujeme za mimoriadne dostupné ceny. Výsledná cena závisí od niekoľkých faktorov, medzi ktoré patrí vzdialenosť miest prepravy a tiež počet pracovníkov, ktorí budú potrebných pri manipulácií a prevoze. Minimálna cena za prepravu tovaru v rámci Slovenska je 20 Eur.

Kontaktujte nás a my vám nezáväzne a zadarmo vypočítame cenu služby na mieru.

Chcem prepraviť tovar, ako mám postupovať?

Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíme telefonicky. Na vašom komforte nám záleží a preto všetky podrobnosti vybavenia objednávky prispôsobíme vašim požiadavkám. Spoločne sa dohodneme na mieste a čase vyzdvihnutia tovaru a rovnako na mieste a čase jeho doručenia.

Bezpečnosť tovaru pri manipulácií a preprave

Aby sme tovar previezli v poriadku nepoškodený, je potrebné ho ochrániť. Odporúčame vám pokryť ho vhodnými obalovými materiálmi alebo zabaliť do pevných krabíc. Ak má tovar väčšiu hmotnosť a rozmery, odporúčame použiť aj vystužené dno. Pred prepravou ho zaistíme pomocou úväzov a popruhov.

Ak sa neviete rozhodnúť, ako tovar zabaliť, urobíme to za vás! Tovar pri preberaní zabalíme tak, aby bol pri preprave v maximálnom bezpečí.

Odporúčame pozrieť

Doprava Sťahovanie  Trnava

Sťahovanie
Doprava Skladovanie paliet  Trnava

Skladovanie paliet
Doprava Preprava tovaru do zahraničia Trnava

Preprava tovaru do zahraničia

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať