Prenájom Trnava
Prepravný vozík

Rozmer: V 14,5 x Š 57,5 x D 30 cm
Nosnosť: 300 kg
Hmotnosť: 3,18 kg

Prenájom cena (bez DPH)
5 € / 1 deň
7 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Viacúčelový sťahovací vozík je šikovným pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj na stavbe, v záhrade, či vo firme a sklade. Je ideálny na prepravu ťažkého nábytku pri domácich prácach, sťahovaní, či manipulácii s ťažkými kvetináčmi alebo vrecami zeminy pri práci v záhrade.

Ak plánujete presúvať ťažký tovar či nábytok, uľahčite si prácu a namáhavé ťahanie ťažkých bremien v rukách zverte do služieb prepravného vozíka na nábytok. Prepravný vozík prenajímame v Trnave a okolitých mestách.

Veľká úložná plocha a nosnosť až 300 kilogramov umožnia prepraviť veľké množstvo materiálu. Vozík je navyše vybavený tvrdými kolieskami, ktoré sú vhodné do interiéru aj exteriéru, pre mäkký aj tvrdý podklad alebo koberec. Všetky 4 kolieska sú navyše otočné. Vďaka nim je presun z miesta na miesto vyložene potešením. Pevná spodná doska je vyrobená z vysokokvalitného dreva a disponuje rozmermi 57,5 × 30 centimetrov. Zaiste poteší celkové kvalitné spracovanie a prítomnosť štyroch protišmykových oblastí, ktoré zabezpečia bezpečné držanie a presun bremien. Vozík je vybavený aj ergonomickou rukoväťou na pohodlné uchopenie a manipuláciu.

Kľúčové vlastnosti sťahovacieho vozíka

● Prepravný vozík disponuje nosnosťou 300 kg;
● určený na prepravu nábytku, tovaru a iných ťažkých bremien;
rozmery ložnej plochy 57,5 × 30 cm;
● vozík má výšku 14,5 cm a hmotnosť 3,18 kg;
● tvrdé otočné kolieska vhodné pre mäkký aj tvrdý podklad;
● všetky 4 kolieska sú otočné;
● kvalitná pevná konštrukcia;
● štyri protišmykové oblasti;
● ergonomická rukoväť.

Cena prenájmu

Cena prenájmu sťahovacích pásov je mimoriadne prijateľná. Budeme radi, ak nás v prípade záujmu kontaktujete a my vám pošleme cenovú ponuku na mieru nezáväzne a zadarmo. Prenájom prepravného vozíka je možný v meste Trnava a blízkom okolí.

Sťahovací vozík bude nápomocný nie len pri sťahovaní, ale aj pri presune nábytku v rámci vypratávania nehnuteľností. Obe aktivity však vyžadujú vysokú pozornosť, čas a znalosť manipulačných techník. Preto vás v rámci služby sťahovania a vypratávania od tejto nebezpečnej práce radi odbremeníme. Obe služby realizujeme v meste Trnava a blízkom okolí - Sereď, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Uhlová brúska Trnava

Uhlová brúska
Prenájom Kotlík na guláš Trnava

Kotlík na guláš
Prenájom Výčap dvojtočka 70/k Trnava

Výčap dvojtočka 70/k

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať