Prenájom Trnava
Priamočiara píla

Počet úderov: 0 - 3000 /min
Uhol sklonu: 0° - 45°
Hmotnosť: 1,9 kg

Prenájom cena (bez DPH)
10 € / 1 deň
15 € / víkend

Popis a špecifikácie

Priamočiara píla od japonského výrobcu Ryobi MJ-50A vám spoľahlivo pomôže s opracovaním dreva vo vašej dielni. Každému domácemu majstrovi poslúži na priame a zakrivené opracovanie nielen do dreva, ale tiež plechu z mäkkej ocele a hliníka.

Priamočiara píla Ryobi, ktorú si môžete požičať a prevziať v meste Trnava, má niekoľko predností – potešia najmä praktické rozmery, nízka hmotnosť a efektívne rezanie pomocou využitia štvorkrokového orbitálneho mechanizmu. Na pílu môže byť pripevnený zachytávač prachu a vykoná šikmé rezy až do 45°.

Recenzie jednohlasne vyzdvihujú kompaktné rozmery a jednoduchosť zaobchádzania, čím sa výborne hodí aj pre menej skúsených domácich majstrov.

Technické parametre píly Ryobi MJ-50A

• Rozmery: 185 x 67 x 184 mm
• Hmotnosť: 1,3 kg
• Uhol sklonu: 0° - 45°
• Počet zdvihov: 3 200 za minútu
• Hĺbka rezu do dreva: 50 mm

Priamočiara píla Ryobi MJ-50A na prenájom

Praktická priamočiara píla Ryobi môže byť vaša na tak dlho, ako to budete potrebovať! Je k dispozícií na dlhodobý aj krátkodobý prenájom fyzickým a právnickým osobám. V rámci prenájmu je k dispozícii na osobný odber v meste Trnava, prípadne v najbližších okolitých mestách.

Každý domáci kutil potrebuje kvalitné náradie, ktoré mu však nebude zavadzať, keď dorobí svoju prácu. Preto okrem priamočiarej píly Ryobi ponúkame na prenájom ďalších kvalitných pomocníkov. Poslúži vám príklepová vŕtačka Makita, kompresor, či uhlová alebo ručná kotúčová píla. Priamočiaru pílu spolu s celým inventárom si môžete prevziať v Trnave, po dohode aj v blízkom okolí, napríklad v meste Galanta, Sereď, Senec, Piešťany, či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Výčapný prenosný bar Trnava

Výčapný prenosný bar
Prenájom Svietiace písmeno (samostatne) Trnava

Svietiace písmeno (samostatne)
Prenájom Stôl plastový 180 x 75 cm Trnava

Stôl plastový 180 x 75 cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať