Prenájom stoličiek Trnava
Rozkladacia stolička s podsedákom

Nosnosť: 100kg

Prenájom stoličiek cena (bez DPH )
2,40 € / 1 deň
3,20 € / víkend

Popis a špecifikácie

Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí, ale kam ich usadiť? Kvalitných stoličiek nie je nikdy dosť a vždy je dobré mať niekoľko z nich v zásobe aj pre nečakaných hostí.

Ak organizujete väčšiu párty, oslavu, svadbu, konferenciu, slávnosti, alebo akékoľvek iné podujatie, potrebujete mať niekoľko kusov stoličiek navyše. Po podujatí sa však môže stať, že vám zostane zbytočne mnoho stoličiek, ktoré nebudete mať kde uskladniť. Preto naše plastové stoličky ponúkame na prenájom! Môžete si ich požičať krátkodobo alebo dlhodobo a vrátite im vtedy, keď u vás skončia svoju službu..

Požičajte si rozkladaciu stoličku s podsedákom a odberom v Trnave a okolí a vytvoríte pohodlie aj nečakanému hosťovi

Skladacia stolička je skvelá na podujatia v interiéri aj exteriéri. Úzky tvar a nízka váha sa výborne hodí aj na piknik. Hodí sa tiež do malých, napríklad balkónových priestorov, pretože sa dá jednoducho rozložiť.

Je odolná a nenáročná na starostlivosť. Je vyrobená z lakovanej ocele a plastu, čo jej dodáva stabilitu a výdrž aj pri veľkej záťaži.

Stolička je maximálne bezpečná. Bola testovaná na použitie v domácnosti a spĺňa požiadavky na odolnosť a bezpečnosť, ktoré sú určené štandardom EN 581.

Skladacia stolička, ktorú poskytujeme na prenájom, má nasledovné technické parametre:

• Rám: Galvanizovaná oceľ, Polyesterová prášková farba
• Sedadlo a operadlo: Polypropylénový plast
• Nit: Oceľ
• Podložka pod maticou: Polyamidový plast

Na očistenie stoličky postačuje jemný mydlový roztok. Ak si stoličku prenajmete dlhodobo, prosíme, ak je to možné, uskladňujte ju na suchom a chladnom mieste vnútri domu. Ak to možné nie je, prevráťte ju a zakryte vodeodolnou prikrývkou.

Plastová stolička vám poslúži aj samostatne, no odporúčame požičať si aj pevný stabilný plastový stôl , čím vám vznikne ideálne viacúčelové posedenie. Stôl, stoličky a celý ostatný inventár si môžete osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom stoličiek Vratné poháre 0,5 L Trnava

Vratné poháre 0,5 L
Prenájom stoličiek Výdajník pitnej vody Trnava

Výdajník pitnej vody
Prenájom stoličiek Projekčné plátno Trnava

Projekčné plátno

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať