Prenájom Trnava
Šálka na kávu s podšálkou malá

Šálka na kávu s podšálkou malá.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.

Popis a špecifikácie

Pre milovníkov skvelej kávy tu máme set malej šálky s podšálkou, v elegantnom bielom, porcelánovom vyhotovení. Táto kombinácia je skvelou voľbou pre všetky typy akcií a udalostí, ktoré sa chystáte organizovať. Svoje miesto si nájde na malej rodinnej oslave, narodeninovej párty, ale aj na svadbách či firemných večierkoch. Elegantný dizajn, ktorý je sofistikovaný a zároveň jendoduchý, zabezpčuje všestrannosť využitia tohto setu.

Okrem toho, tento set môžete skombinovať s mnohými ďalšími produktami z našej ponuky stolového riadu, s ktorými dokonale ladí , čím zabezpečíte krásny, ucelený vzhľad celej súpravy.

Krásny nadčasový dizajn, kvalitná porcelánové vyhotovenie a dokonalé proporcie sa postarajú o úsmev a spokojnosť vašich hostí pri vychutnávaní si ich obľúbenej kávičky.

Nezabudnite ani vašich ďalších hostí, ktorí preferujú skôr väčšiu kávu v podobe lunga, alebo cappuccina a zapožičajte si aj náš väčší set šálky s podšálkou, ktorý môžete navyše využiť aj na podávanie čaju, či horúcej čokolády. Túto väčšiu šálku s podšálkou nájdete tu. V prípade, že potrebujete kompletné vybavenie riadov pre vašu udalosť, neváhajte si pozrieť náš celý sortiment riadu, kde nájdete aj taniere, poháre, alebo príbory.

V sekcii gastro zariadenia nájdete aj profesionálny automatický kávovar, ale aj výrobník čokolády, varič na víno, popcornovač a iné zariadenia, ktoré katapultujú vašu oslavu, večierok, či party na vyššiu úroveň. Doprajte vašim hosťom to najlepšie a pripravte im zážitky na ktoré len tak nezabudnú.

Súpravu šálok, ale aj ostatný sortiment prenajmeme ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a radi vám zašleme cenovú ponuku nezáväzne a zadarmo. Súpravu si môžete osobne prebrať v meste Trnava, po dohode aj v mestách Sereď, Galanta, Piešťany, či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Párty stan 3 x 3 Trnava

Párty stan 3 x 3
Prenájom Podnos na tortu Trnava

Podnos na tortu
Prenájom Stôl plastový 180 x 75 cm Trnava

Stôl plastový 180 x 75 cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať