Prenájom Trnava
Šálka na kávu s podšálkou veľká

Šálka na kávu s podšálkou veľká.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Klasická súprava bielej kávovej šálky s podšálkou je nadčasovou a elegantnou voľbou pre akýkovľvek typ udalosti, ktorú organizujete. Hodí sa na veľké oslavy, svadby, ale aj na firemné akcie a mnoho ďalších. Elegantný dizajn, ktorý je sofistikovaný a zároveň jendoduchý, zabezpčuje všestrannosť využitia tohto setu.

Navyše, tento set môžete skombinovať s mnohými ďalšími položkami z našej ponuky stolového riadu, s ktorými dokonale ladí , čím docielite krásny ucelený vzhľad celej sady.

Táto sada je ideálny spôsob na podávanie nielen kávy, ale aj čaju, či iných horúcich nápojov na vašej akcii. Dokonalý nadčasový dizajn, kvalitná konštrukcia a bezchybné proporcie sa postarajú o spokojnosť vašich hostí pri každom dúšku ich obľúbeného nápoja.

Pre vašich hostí, ktorí si potrpia na kvalitné ristretto, alebo espresso odporúčame zapožičať si aj našu menšiu šálku na kávu s podšálkou . V prípade, že potrebujete kompletné vybavenie riadov pre svoju udalosť, neváhajte si pozrieť náš celý sortiment riadu, kde nájdete aj poháre, taniere, či príbory.

. V sekcii gastro zariadenia nájdete aj profesionálny automatický kávovar, ale aj výrobník čokolády, popcornovač , či iné zariadenia, ktorými pozdvihnete vašu udalosť či oslavu na vyšší level a zabezpečiť tak vašim hosťom ten najlepší možný zážitok.

Súpravu šálok, ale aj ostatný sortiment prenajmeme ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a radi vám zašleme cenovú ponuku nezáväzne a zadarmo. Súpravu si môžete osobne prebrať v meste Trnava, po dohode aj v mestách Galanta, Piešťany, Sereď, či Galanta.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Pohár na šampanské 21cl Trnava

Pohár na šampanské 21cl
Prenájom Popcornovač (90l/h) Trnava

Popcornovač (90l/h)
Prenájom Obrusy s nešpinivou úpravou na stôl 180x75cm  Trnava

Obrusy s nešpinivou úpravou na stôl 180x75cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať