Prenájom Trnava
Šálka na kávu s podšálkou veľká

Šálka na kávu s podšálkou veľká.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.

Popis a špecifikácie

Predstavujeme našu klasickú a nadčasovú súpravu bielej šálky na kávu s podšálkou! Perfektný doplnok na akúkoľvek udalosť, či už ide o firemnú akciu, malú párty, alebo veľkú oslavu. Dizajn šálky je jednoduchý, no zároveň elegantný a sofistikovaný.

Tento všestranný set je tiež ideálny na kombinovanie s inými predmetmi z nášho sortimentu stolového riadu, takže môžete vytvoriť krásny a súdržný vzhľad vašej udalosti. Či už podávate kávu, čaj alebo horúce kakao, táto súprava šálok s podšálkou prinesie na váš stôl nádych triedy.

Ak hľadáte jednoduchý a štýlový spôsob podávania kávy alebo čaju na vašej najbližšej akcii, nehľadajte nič iné ako túto súpravu bielej šálky na kávu s podšálkou. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu, kvalitnej konštrukcii a dokonalým proporciám zaistí spokojnosť u všetkých vašich hostí.

Pre milovníkov kávy v menšom množstve, ako je napríklad ristretto, alebo espresso, odporúčame zapožičať si aj našu menšiu šálku na kávu s podšálkou . V prípade, že potrebujete kompletné vybavenie pre svoju udalosť, neváhajte si pozrieť náš kompletný sortiment riadu, kde nájdete aj poháre, taniere, či príbory.

Súpravu šálok, ale aj ostatný sortiment prenajmeme ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a radi vám zašleme cenovú ponuku nezáväzne a zadarmo. Súpravu si môžete osobne prebrať v meste Trnava, po dohode aj v mestách Hlohovec, Piešťany, Sereď, či Galanta.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Stolička konferenčná Trnava

Stolička konferenčná
Prenájom Flipchart Trnava

Flipchart
Prenájom GoPro HERO3+ Black Edition Trnava

GoPro HERO3+ Black Edition

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať