Prenájom Trnava
Prenájom dodávky

Fiat Ducato: L3H3
Vnútorný rozmer: D 355 x Š 180 x V 213 cm

Fiat Ducato: L4H3
Vnútorný rozmer: D 407 x Š 180 x V 213 cm

Počet miest na sedenie: 3
Palivo: nafta

Prenájom cena (s DPH)
25 € / 2 hod.
40 € / 6 hod.
55 € / 1 deň
100 € / 2 dni
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Chcete sa presťahovať svojpomocne? Okrem štandardného sťahovania našimi pracovníkmi ponúkame aj službu Samosťahovanie nábytku. Samosťahovanie je vhodné pre každého, kto dokáže vykonať sťahovanie vo vlastnej réžii, má vlastnú pracovnú silu, no nemá k dispozícií dodávku.

V rámci služby Samosťahovanie ponúkame krátkodobý a dlhodobý prenájom dodávky fyzickým aj právnickým osobám. Podmienkou prenájmu dodávky je vodičský preukaz typu B. V rámci Trnavy vám dodávku pristavíme kdekoľvek a kedykoľvek.

Prenájom dodávky

Princípom samosťahovania je, že vám prenajmeme dodávku a sťahovanie je kompletne vo vašej réžii. Znamená to, že naloženie aj vyloženie nábytku alebo iného tovaru vykonávate sami, čo vám, okrem iného, umožní ušetriť finančné prostriedky. Samozrejme, v prípade potreby vám radi poradíme, ako efektívne naložiť tovar do dodávky.

K dispozícii vám bude naftová dodávka Fiat Ducato L3H3, ktorá ponúka:

● vnútorný rozmer D 355cm x Š 180cm x V 213cm
● klimatizáciu, USB, rádio s CD playerom, centrálne uzamykanie
● 3 miesta na sedenie

Cena za prenájom dodávky

Cena prenájmu dodávky pri samosťahovaní závisí od času prenájmu a prejazdených kilometrov. Minimálny čas prenájmu dodávky sú 2 hodiny.

Či už ide o sťahovanie nábytku z domu, bytu, kancelárie, prevádzok alebo sťahovanie firmy, v sťahovacej dodávke môžete presťahovať akýkoľvek nábytok a tovar do 1 500 kilogramov. Všetko ostatné záleží od vašej rýchlosti a šikovnosti.

Ak vás táto ponuka oslovila, kontaktujte nás a my vám pošleme cenovú ponuku alebo na základe vašich požiadaviek ZADARMO vypočítame cenu na mieru.

Potrebujete pomoc? Ponúkame vám službu Sťahovanie, kde za vás všetky starosti vybavia naši šikovní pracovníci. Radi vám pomôžeme aj s vyprataním nábytku z nehnuteľností, či s prepravou tovaru v rámci SR, alebo do a zo zahraničia.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Prenájom dodávky Trnava

Prenájom dodávky
Prenájom GoPro HERO3+ Black Edition Trnava

GoPro HERO3+ Black Edition
Prenájom Stolička konferenčná Trnava

Stolička konferenčná

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať