Sťahovanie Trnava
Samosťahovanie

Fiat Ducato: L3H3
Vnútorný rozmer: D 355 x Š 180 x V 213 cm

Fiat Ducato: L4H3
Vnútorný rozmer: D 407 x Š 180 x V 213 cm

Počet miest na sedenie: 3
Palivo: nafta

Sťahovanie cena (s DPH)
25 € / 2 hod.
40 € / 6 hod.
55 € / 1 deň
100 € / 2 dni
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Chcete sa presťahovať svojpomocne? Okrem štandardného sťahovania našimi pracovníkmi ponúkame aj službu Samosťahovanie nábytku. Samosťahovanie je vhodné pre každého, kto dokáže vykonať sťahovanie vo vlastnej réžii, má vlastnú pracovnú silu, no nemá k dispozícií dodávku.

V rámci služby Samosťahovanie ponúkame krátkodobý a dlhodobý prenájom dodávky fyzickým aj právnickým osobám. Podmienkou prenájmu dodávky je vodičský preukaz typu B. V rámci Trnavy vám dodávku pristavíme kdekoľvek a kedykoľvek.

Prenájom dodávky

Princípom samosťahovania je, že vám prenajmeme dodávku a sťahovanie je kompletne vo vašej réžii. Znamená to, že naloženie aj vyloženie nábytku alebo iného tovaru vykonávate sami, čo vám, okrem iného, umožní ušetriť finančné prostriedky. Samozrejme, v prípade potreby vám radi poradíme, ako efektívne naložiť tovar do dodávky.

K dispozícii vám bude naftová dodávka Fiat Ducato L3H3, ktorá ponúka:

● vnútorný rozmer D 355cm x Š 180cm x V 213cm
● klimatizáciu, USB, rádio s CD playerom, centrálne uzamykanie
● 3 miesta na sedenie

Cena za prenájom dodávky

Cena prenájmu dodávky pri samosťahovaní závisí od času prenájmu a prejazdených kilometrov. Minimálny čas prenájmu dodávky sú 2 hodiny.

Cena prenájmu začína od 20 Eur – v cene je zahrnuté PZP, slovenská diaľničná známka a pristavenie vozidla NONSTOP v rámci Trnavy. Zákazník uhrádza 100 Eur ako zálohu za prenájom dodávky.

Cena za víkendový prenájom dodávky je 110 Eur. Víkendovým prenájmom rozumieme prenájom od piatku do nedele, hodinu vyzdvihnutia dodávky prispôsobíme vašim požiadavkám. Zákazník nám dodávku odovzdáva v nedeľu v priebehu dňa.

Denný limit prejazdených kilometrov je 300 km. Potrebujete prejazdiť viac? Žiadny problém. Cena za prejazdené kilometre po limite je iba 0,06 Eur za kilometer.

Či už ide o sťahovanie nábytku z domu, bytu, kancelárie, prevádzok alebo sťahovanie firmy, v sťahovacej dodávke môžete presťahovať akýkoľvek nábytok a tovar do 1 500 kilogramov. Všetko ostatné záleží od vašej rýchlosti a šikovnosti.

Ak vás táto ponuka oslovila, kontaktujte nás a my vám pošleme cenovú ponuku alebo na základe vašich požiadaviek ZADARMO vypočítame cenu na mieru.

Potrebujete pomoc? Ponúkame vám službu Sťahovanie, kde za vás všetky starosti vybavia naši šikovní pracovníci. Radi vám pomôžeme aj s vyprataním nábytku z nehnuteľností, či s prepravou tovaru v rámci SR, alebo do a zo zahraničia.

Odporúčame pozrieť

Sťahovanie Sťahovanie Trnava

Sťahovanie
Sťahovanie Preprava tovaru do zahraničia Trnava

Preprava tovaru do zahraničia
Sťahovanie Preprava tovaru v rámci SR Trnava

Preprava tovaru v rámci SR

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať