Prenájom Trnava
Sanitačný sud na výčap

Objem: 5 L

Prenájom cena (bez DPH)
8 € / 1 deň
12 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Máte chuť na dokonalo vychladené čapované pivo? Ak máte k dispozícií výčapné zariadenie, určite sa nezaobídete bez doplnkového príslušenstva. Aby ste si mohli načapovať a vychutnať pivo aj doma alebo na vašej spoločenskej akcií, budete okrem iného potrebovať aj sanitačný sud na výčap. Nachádzate sa v Trnave a blízkych okolitých mestách? Radi vám ho prenajmeme.

Sanitácia a čistota pivného vedenia patrí k základným kameňom správne natočeného piva. Pre zachovanie kvality načapovaného piva odporúčame pravidelne preplachovať a vykonávať sanitáciu výčapného zariadenia. Jediná baktéria môže pivo v priebehu niekoľkých hodín zmeniť na požívateľné.

Sanitačný sud s kovovou hlavou slúži k pohodlnému preplachovaniu a sanitáciu pivného vedenia. Ponúkame ho na prenájom fyzickým aj právnickým osobám s odberom v Trnave a okolí - Sereď, Galanta, Hlohovec či Piešťany.

Ako správne vykonať údržbu čapovacieho zariadenia so sanitačným sudom

Hovorí sa, že v pivovare sa pivo varí a v krčme sa robí. Pivo je živý organizmus a aby si nezačal žiť po svojom, treba ho mať pod kontrolou. Na to, aby sa zachovala správna kvalita a chuť piva, je nevyhnutné denne preplachovať rúrky výčapu. Je to jednoduché a rýchle:

1. Vezmite sanitačný sud a jedným ťahom ho odvzdušnite
2. Odmontujte uzáver sudu, naberte doňho čistú vodu a nasaďte čapovací uzáver
3. Na sud narazte narážaciu hlavicu
4. Začnite čapovať. Nezabudnite, že v rúrkach je stále pivo. To, že prichádza na výčap voda, zistíte typickým prsknutím. Vtedy začnete čapovať zmes a po chvíli iba čistú vodu.
5. Vodu nechajte tiecť 2-3 minúty a hotovo! Čapovacie zariadenie je čisté a pripravené na ďalší deň.

Náš tip: Nikdy nenechajte pivo na noc v rúrkach! Rozmnožujú sa v nich mikroorganizmy, ktoré negatívne ovplyvňujú kvalitu piva.

Odporúčame

Hľadáte príslušenstvo k výčapom? Nemusíte si ho kupovať, prenajmite si ho! Okrem sanitačného sudu na výčap vám odporúčame zvážiť prenájom ostatného užitočného príslušenstva. Ponúkame narážače na pivo , fľašu CO2 s plynom , nápojové hadice a tiež rýchlospojky na výčap .

Odporúčame pozrieť

Prenájom Šálka na kávu s podšálkou veľká Trnava

Šálka na kávu s podšálkou veľká
Prenájom Cedidlo na hranolky Trnava

Cedidlo na hranolky
Prenájom Svietiace písmeno (samostatne) Trnava

Svietiace písmeno (samostatne)

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať