Prenájom Trnava
Servírovací tanier ø 43cm

Servírovací tanier ø 43cm.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.

Popis a špecifikácie

Dodajte svojmu prestieraniu nádych elegancie s naším bielym tanierom na prenájom, nadčasovým a všestranným servírovacím kúskom, ktorý je ideálny na predvádzanie vašich kulinárskych výtvorov. Tento tanier s veľkorysým priemerom 43 centimetrov vám ponúka dostatok priestoru na štýlové naaranžovanie vašich pokrmov.

Vďaka svojmu jednoduchému a decentnému dizajnu je tento tanier stelesnením klasickej elegancie. Nedotknutá biela povrchová úprava poskytuje neutrálne pozadie pre vaše jedlo, vďaka čomu sa živé farby a chute vašich jedál dostanú do centra pozornosti. Či už podávate šunky, pečienky alebo akékoľvek iné jedlo, ktoré si zaslúži štipku sofistikovanosti, tento tanier vás nesklame.

Servírovací tanier je navrhnutý s ohľadom na tvar aj funkciu, vďaka čomu je ideálnou voľbou na všetky udalosti a stretnutia. Jeho klasický dizajn z neho robí všestranný doplnok k akémukoľvek prestieraniu, či už organizujete formálnu večeru, neformálne rodinné stretnutie alebo veľkolepú udalosť.

Tak načo čakať? Pozdvihnite svoju ďalšiu udalosť s nadčasovou príťažlivosťou tohto klasického servírovacieho taniera. Tento tanier ako aj mnohé ďalšie riady z našej ponuky si môžete zarezervovať e-mailom, alebo telefonicky. Pre nezáveznú cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať!

Odporúčame pozrieť

Prenájom Výčap dvojtočka 40/k Trnava

Výčap dvojtočka 40/k
Prenájom Pohár na šampanské 21cl Trnava

Pohár na šampanské 21cl
Prenájom Párty stan 12 x 6m Trnava

Párty stan 12 x 6m

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať