Prenájom Trnava
Servírovací tanier ø 43cm

Servírovací tanier ø 43cm.

Prenájom cena (bez DPH)
2,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Dodajte svojmu prestieraniu nádych elegancie s naším bielym tanierom na prenájom, nadčasovým a všestranným servírovacím kúskom, ktorý je ideálny na predvádzanie vašich kulinárskych výtvorov. Tento tanier s veľkorysým priemerom 43 centimetrov vám ponúka dostatok priestoru na štýlové naaranžovanie vašich pokrmov.

Vďaka svojmu jednoduchému a decentnému dizajnu je tento tanier stelesnením klasickej elegancie. Nedotknutá biela povrchová úprava poskytuje neutrálne pozadie pre vaše jedlo, vďaka čomu sa živé farby a chute vašich jedál dostanú do centra pozornosti. Či už podávate šunky, pečienky alebo akékoľvek iné jedlo, ktoré si zaslúži štipku sofistikovanosti, tento tanier vás nesklame.

Servírovací tanier je navrhnutý s ohľadom na tvar aj funkciu, vďaka čomu je ideálnou voľbou na všetky udalosti a stretnutia. Jeho klasický dizajn z neho robí všestranný doplnok k akémukoľvek prestieraniu, či už organizujete formálnu večeru, neformálne rodinné stretnutie alebo veľkolepú udalosť.

Tak načo čakať? Pozdvihnite svoju ďalšiu udalosť s nadčasovou príťažlivosťou tohto klasického servírovacieho taniera. Tento tanier ako aj mnohé ďalšie riady z našej ponuky si môžete zarezervovať e-mailom, alebo telefonicky. Pre nezáveznú cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať!

Odporúčame pozrieť

Prenájom Standby stolík Trnava

Standby stolík
Prenájom Miska biela ø 9cm Trnava

Miska biela ø 9cm
Prenájom Terina polievková 2,7l Trnava

Terina polievková 2,7l

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať