Prenájom Trnava
Shaker

Boston alebo Cobbler shaker

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Dizajnový a praktický shaker je súčasťou vybavenia každej modernej gastro prevádzky. Je vhodné na pravidelné použitie v rukách barmanov a čašníkov v reštauráciách, baroch, diskotékach, či hoteloch.

Profesionálny shaker, ktorý ponúkame na prenájom, je skvelým pomocníkom na prípravu alkoholických a nealkoholických nápojov. Vďaka nemu si vychutnáte prepojenie chutí v akomkoľvek drinku.

Shaker, ktoré ponúkame na prenájom, je vyhotovený z kvalitnej nerezovej ocele, čo zaručuje vysokú odolnosť a splnenie najvyšších hygienických štandardov. Elegantným dizajnom sa perfektne hodí do luxusného interiéru kokteilových barov, ale aj na každú klasickú diskotéku. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu. Nepodlieha korózii.

Prenajmite si funkčný elegantný shaker

Profesionálny nerezový shaker je k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, bodec na lístky, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Dodávka Fiat Ducato L3H3 Trnava

Dodávka Fiat Ducato L3H3
Prenájom Nosič bicyklov Trnava

Nosič bicyklov
Prenájom Barová stolička Trnava

Barová stolička

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať