Prenájom Trnava
Skákací hrad

- rozmer hradu: 5m x 4m (výška 3m)
- až pre 5 detí súčastne
- pre deti od 3-10 rokov
- rozložený do pár minút
- maximálne zaťaženie 225kg
- maximála váha 1 dieťaťa 45kg

Prenájom cena (bez DPH)
50 € / 1 deň
75 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Potešte svoje ratolesti týmto skákacím hradom. Ak organizujete narodeninovú párty, alebo chcete svoje deti len tak potešiť, tento skákací hrad bude skvelou voľbou. Zložíte ho do pár minút a vyšantí sa na ňom až 5 detí od 3 do 10 rokov naraz.

Skákací hrad je vyrobený z pevného materiálu PVC s lamináciou a vrstveného nylonu. Kvalita a pevnosť hradu je garantovaná dvojitým prešitím. Slnečná clona zase zabraňuje rozpáleniu skákacej plochy pri teplých letných dňoch, takže sa nemusíte báť, že by sa Vaše deti popálili. Všetky priehľadné časti sú zaistené pevnou sieťou, ktorá zaistí, že deti nespadnú von z hradu a môžu sa tak bezpečne hrať.

V balení k hradu dostanete všetko potrebné na rýchle a jednoduché postavenie hradu, vrátane kolíkov, fúkača a návodu, takže postavenie zvládne naozaj každý.

Ďalšie atrakcie a hry na prenájom

Ak organizujete párty, večierok, alebo oslavu, kde chcete zabaviť nielen deti, ale aj dospelých, odporúčame pozrieť našu sekciu party hry a atrakcie , kde nájdete napríklad aj MAXI jengu , beer pong , či cornhole .

Požičajte si skákací hrad v Trnave a blízkych mestách

Skákací hrad a tiež všetko ostatné príslušenstvo ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Spolu s ostatným inventárom si ho môžete prenajať v Trnave a okolitých mestách - Seredi, Hlohovci, Piešťanoch či v Galante.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Vedro na fľaše Trnava

Vedro na fľaše
Prenájom Pohár na šampanské 21cl Trnava

Pohár na šampanské 21cl
Prenájom Okrúhly stôl drevený Ø 180cm Trnava

Okrúhly stôl drevený Ø 180cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať