Prenájom stola Trnava
Skladací stôl 70 x 70 cm

Rozmer stola: D 70 x Š 70 x 74 cm
Hmotnosť stola: 9 kg

Prenájom stola cena (bez DPH)
10 € / 1 deň
15 € / víkend
Viac dní dohodou

Prenájom obrusu cena (bez DPH)
5 € / 1 ks

Popis a špecifikácie

Máte málo miesta pre hostí na záhradnej párty či konferenciách, alebo potrebujete viac odkladacieho priestoru pod stanom na festivaloch? Nech ide o akékoľvek podujatie, vysokokvalitný plastový skladací stôl vám vytvorí priestor navyše nech ste kdekoľvek.

Skladací stôl je užitočná a jednoduchá voľba pre mnoho príležitostí. Má pevnú stabilnú konštrukciu, ktorou vám spoľahlivo poslúži v interiéri aj exteriéri, napríklad počas rokovania, schôdzky, oslavy, prehliadky, v jedálni alebo aj na trhu. Oceľová konštrukcia spolu s plastovou doskou odolajú aj hrubému zaobchádzaniu.

Stôl má aj napriek pevnej stabilite malú hmotnosť, čo výrazne uľahčuje manipuláciu s ním. Výberom stola so skladacou konštrukciou získate možnosť ľahko vykonávať zmeny v rozmiestnení nábytku. Skladacia konštrukcia stola ho umožní kedykoľvek rýchlo zložiť, presunúť na iné miesto a nazad rozložiť. Po zložení z neho vznikne praktický plastový štvorec, ktorý môžete oprieť hocikam - nezaberie takmer žiadne miesto.

Požičajte si praktický skladací stôl

Plastový skladací stôl, ktorý ponúkame na prenájom s odberom v meste Trnava okolí.

Skladací plastový stôl ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Stôl môžete využiť samostatne, no odporúčame požičať si aj pevné plastové stoličky , čím vám vznikne ideálne viacúčelové posedenie. Použitím obrusu s nešpiniou úpravou a rautovej sukne zase vytvoríte cateringový stôl vhodný na oslavy, svadby a rôzne ďalšie udalosti. Stôl, stoličky, obrusy, rautové sukne a celý ostatný inventár si môžete osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom stola Detské sedenie SET (4 stoličky + stôl) Trnava

Detské sedenie SET (4 stoličky + stôl)
Prenájom stola Standby stolík Trnava

Standby stolík
Prenájom stola Veľkokapacitný párty stan 
10 x 15m Trnava

Veľkokapacitný párty stan 10 x 15m

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať