Prenájom Trnava
Slnečník

Výška v rozloženom stave: 246cm
Priemer v rozloženom stave: 300cm


Prenájom cena (bez DPH)
20 € / 1 deň
30 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Náš béžový slnečník s priemerom 300cm sa stane vaším najlepším spoločníkom počas horúcich letných dní. Či organizujete záhradnú party, alebo grilovačku, určite oceníte možnosť skryť sa do príjemného tieňa pod slnečník. Neplytvajte doma cenným mietom na skladovanie objemných slnečníkov. Požičajte si ich od nás vtedy keď ich naozaj potrebujete.

Slnečník zapožičiavame spolu s pevným, kamenným podstavcom, ktorý zaručí, že Vám slnečník nikam neodfúkne.

Navyše, slnečník je vďaka pohyblivému kĺbu nastaviteľný, takže si jednoducho nájdete ten správny uhol, pre vytvorenie ideálneho tieňa.

Okrem jednoduchého a elegantného vzhľadu slnečníka oceníte aj jeho praktické vlastnosti ako je napríklad až 97% ochrana pred UV žiarením, vodeodolnosť či otvor na ventilovanie.

ŠPECIFIKÁCIE SLNEČNÍKA

-Farba: béžová
-Priemer: 300cm
-Tvar: okrúhly
-Hmotnosť (bez podstavca): 5kg
-Výška tyče: 246cm
-farba tyče: čierna
-vlastnosti: kľuka, naklápanie do strán, UV ochrana (až 97%), ventilačný otvor, vodeodolnosť

Slnečník si môžete prevziať u nás, v meste Trnava, avšak radi vám ho privezieme aj do blízkych okolitých miest - Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senec a iné.

Slnečník ponúkame na prenájom spolu s ďalším praktickým vybavením, ktoré sa Vám počas leta určite zíde. Z našej širokej ponuky inventáru spomenieme napríklad party stany vo veľkostiach 3x3m alebo 6x3m , ktoré viete doplniť šikovnými standby stolmi. Svojich hostí môžete usadiť pomocou pivných setov. Nezabudnite ani na pitný režim a doprajte svojim hosťom studený nápoj priamo z jedného z našich výčapných zariadení .

Slnečník so všetkým ostatným vybavením ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Celý inventár je k dispozícii na prenájom s osobným odberom v meste Trnava a po dohode aj v blízkych okolitých mestách.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Párty stan 
6 x 3 Trnava

Párty stan 6 x 3
Prenájom Skladací stôl 70 x 70 cm Trnava

Skladací stôl 70 x 70 cm
Prenájom Veľkokapacitný párty stan 
10 x 5m Trnava

Veľkokapacitný párty stan 10 x 5m

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať