Prenájom Trnava
Sťahovacie pásy 110 kg

Nosnosť: 110 kg
Rozmery nosného pásu: 2365 x 5 cm

Prenájom cena (bez DPH)
5 € / 1 deň
7 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Každý z nás už sa niekedy sťahoval, alebo si prerábal svoj domov. Táto činnosť však nepatrí medzi obľúbené aktivity. Zrejme málokomu lahodí predstava narábania s ťažkým nábytkom, hrozba natiahnutia svalov alebo poobíjania kusov bytového zariadenia pri manipulácií.

Na uľahčenie nosenia ťažkého nábytku, ako je skriňa, pohovka či posteľ, slúžia tieto praktické sťahovacie pásy. Nielen, že uľahčujú sťahovanie, zároveň vás aj chránia pred úrazmi, poškodením chrbtice či natiahnutím svalov. Popruhy na sťahovanie podporujú správne zdvíhacie techniky, vďaka čomu sa dvíha nábytok pocitovo až o 60% ľahší a nezaťaží toľko chrbát. Sú vhodné nielen ak sa sťahujete na iné miesto, ale aj pri zmene nábytku alebo pri maľovaní stien a inej prerábke bytu.

Ako sa narába so sťahovacími pásmi?

Sťahovacie pásy stačí podvliecť pod transportovaným predmetom, navliecť na predlaktie a už len premiestniť nábytok tam, kam potrebujete. Ak potrebujete manipulovať s ťažkými bremenami, nikdy sa to nesnažte dvíhať nábytok sám. Požiadajte o pomoc známeho alebo využite naše služby vypratávania alebo sťahovania nábytku. Radi vás zbavíme starostí s prenášaním nábytku akýchkoľvek rozmerov. Naše služby aj prenájom inventáru ponúkame na prenájom meste Trnava a blízkych okolitých mestách.

Prenajmite si ich a vráťte, keď vám doslúžia

Výhodou prenájmu sťahovacích pásov je okrem iného aj ten, že vám po dokončení prác nebudú zbytočne zavadzať. Môžete si ich prenajať na akú dlhú dobu potrebujete a keď u vás splnia svoj účel, vrátite nám ich späť. Sťahovacie pásy vám prenajmeme v Trnave a okolitých mestách - Sereď, Hlohovec, Piešťany, či Galanta.

Naše sťahovacie popruhy majú:
● univerzálnu veľkosť popruhu na sťahovanie
● rozmery nosného pásu: cca 236,5 x 5 cm
● rozmery ramenného popruhu: cca 137 x 5 cm
● materiál: 100 % polypropylenové vlákno, kovové pracky
● oranžovú farbu s čiernymi detailmi

Cena prenájmu sťahovacích pásov je mimoriadne prijateľná. Budeme radi, ak nás v prípade záujmu kontaktujete a my vám pošleme cenovú ponuku na mieru nezáväzne a zadarmo.

Sťahovacie pásy budú nápomocné nie len pri sťahovaní a rekonštrukcii, ale aj pri presune nábytku pri vypratávaní nehnuteľností. Všetky aktivity však vyžadujú vysokú sústredenosť, čas a znalosť manipulačných techník. Preto vás v rámci služby sťahovania a vypratávania od tejto nebezpečnej práce radi odbremeníme. Tieto služby poskytujeme v Trnave a blízkych okolitých mestách.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Veľkokapacitný párty stan 
10 x 20m Trnava

Veľkokapacitný párty stan 10 x 20m
Prenájom Podnos na koláče porcelánový 3-poschodia Trnava

Podnos na koláče porcelánový 3-poschodia
Prenájom Cornhole Trnava

Cornhole

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať