Prenájom Trnava
Standby stolík

Ø 84cm x 120cm
Možnosť doobjednania elastického obrusu (čierny/biely)

Prenájom cena (bez DPH)
8 € / 1 deň
14 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Stand by stôl je znamením príjemnej zábavy, komunikácie, kvalitných drinkov a dobrého jedla. Tento druh stolovania vnáša do priestoru závan sviežosti, inovácie a vysokého štandardu.

Standby stoly poskytujú menšiu plochu, no zároveň vytvárajú dostatočný priestor na stretnutia so šampanským alebo vínom v ruke či konzumáciu menších pochúťok. Veľkou výhodou priestorovo nenáročných standby stolíkov je aj to, že ľudia majú vďaka nim k sebe blízko, takže môžu viesť konverzácie a spoločne vytvárať a podujatí uvoľnenú a priateľskú atmosféru.

Konštrukcia standby stolov je pevná - pozostáva z kovu, pričom vrchná doska je vyrobená z odolného plastu. Stoly tohto druhu majú nízku hmotnosť, čo zaručuje jednoduchú a pohodlnú manipuláciu.

Požičajte si standby stolík

Rovnako, ako standby stolíky, sa na podujatiach rozhodne zídu aj ďalšie praktické doplnky – pre tých, ktorí si radi vychutnajú občerstvenie a oddych posediačky, sú k dispozícii pivné sety, zložené zo stola a dvoch lavíc. Pre fajčiarov je potrebné zabezpečiť aj nerezové stojanové popolníky a popolníky na stôl. V horúcich letných dňoch návštevníci ocenia osvieženie pri ventilátore s rozprašovačom, ktorý je rovnako, ako ostatné doplnky, vhodný ako do exteriéru, tak aj do interiéru.

Standby stolíky a aj všetko ostatné príslušenstvo ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám.

Odporúčame pozrieť

Prenájom GoPro HERO3+ Black Edition Trnava

GoPro HERO3+ Black Edition
Prenájom Plynový kachľový ohrievač Trnava

Plynový kachľový ohrievač
Prenájom Plynový ohrievač - pyramída Trnava

Plynový ohrievač - pyramída

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať