Prenájom Trnava
Stolička chiavari

farba: biela
materiál: polypropylén
V: 93cm, Š: 38cm, H: 42cm
Výška sedadla: 43,5cm hmotnosť: 3,8kg


Prenájom cena (bez DPH)
2,60 € / 1 deň
3,50 € / víkend
Uvedená cena je s podsedákom
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Chiavari stoličky nie sú iba trendové stoličky na svadby. Využitie nájdu vďaka svojej elgantnosti aj na krstinách, špeciálnych udalostiach či galavečeroch. Pokiaľ hľadáte moderné a elegantné riešenie pre svoje dôležité udalosti, s týmito stoličkami nemôžete s̶t̶ú̶p̶i̶ť̶ sadnúť vedľa.

Vďaka svojej solídnej a pevnej koštrukcií, vysokej kvalite spracovania a nadčasovým dizajnom vytvoria atmosféru na úrovni, presne tak, ako si to Vaša udalosť vyžaduje.

Stoličky sú ľahko čistiteľné, odolné voči poškriabaniu a navyše aj proti UV žiareniu. Vďaka všestarnnosti týchto stoličiek ich môžete vyuťiž ako v interiéri, tak aj v exteréri. Stoličky nepotrebujú žiadne doplnky a budú vyzerať aj tak úchvatne. To však nebráni Vašej predstativovsti, aby ste si ich dozdobili rôznymi stuhami, alebo inými doplnkami a vytvorili tak unikátny a ešte honosnejší dizajn. Navyše, s našími podsedákmi môžete dopriať svojim hosťom pri sedení ešte väčší komfort.

Požičajte si chiavari stoličku s odberom v Trnave a okolí a vytvorte na svojej udalosti dokonalú atmosféru

Stoličky využijete samostatne, no odporúčame požičať si aj okrúhly plastový stôl , pomocou ktorého vytvoríte krásny elegantný komplet. Stôl, stoličky a celý ostatný inventár si môžete osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Detské farebné stoličky Trnava

Detské farebné stoličky
Prenájom Výčap dvojtočka 40/k Trnava

Výčap dvojtočka 40/k
Prenájom Kávovar Saeco Lirika  Trnava

Kávovar Saeco Lirika

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať