Prenájom stola Trnava
Detský farebný stolík

dostupné farby: modrá, červená
určené pre deti od 3-6 rokov
Rozmery: D:77cm Š:55cm V:48cm

Prenájom stola cena (bez DPH)
7 € / 1 deň
10,50 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Aj tí najmenší hostia si zaslúžia na rodinnej oslave, svadbe či záhradnej párty pozornosť a svoj vlastný farebný kútik, v ktorom sa budú môcť slobodne hrať, kresliť si, či majstrovať.

Ak organizujete väčšiu párty, oslavu, svadbu, slávnosti, alebo akékoľvek iné podujatie, nezabudnite zaobstarať a pripraviť kútik aj pre najmladších členov vašej rodiny. Jednoducho si požičajte detský farebný stolík s možnosťou krátkodobého alebo dlhodobého nájmu.

Požičajte si farebný detský stolík s odberom v Trnave a okolí a vytvorte pohodlie aj tým najmenším hosťom.

Pevný a ľahký detský stolík značky MAMMUT je vhodný na podujatia v interiéri ako aj v exteriéri. Odolný je voči dažďu, slnku, snehu a špine, vydrží preto nepriazeň počasia, aj divoké detské hry. Farebný a veselý dizajn nášho stolíka rozžiari očká každého dieťaťa.

Detský farebný stolík je nenáročný na starostlivosť. Je vyrobený z odolného plastu a jednoducho sa dá vyčistiť jemne navlhčenou handričkou. Ak si detský stolík prenajmete dlhodobo, prosíme, ak je to možné, uskladňujte ho na suchom a chladnom mieste vnútri domu.

Odolný detský stolík ako aj ostatný inventár na vaše podujatie si môžete osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, ako napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom stola Zahradzovací stĺpik  Trnava

Zahradzovací stĺpik
Prenájom stola Stôl plastový 180 x 75 cm Trnava

Stôl plastový 180 x 75 cm
Prenájom stola Obrus pre okrúhly cateringový stôl Trnava

Obrus pre okrúhly cateringový stôl

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať