Prenájom Trnava
Termoizolačná nádoba na ľad 8 L

Umelá nádoba

Prenájom cena (bez DPH)
5 € / 1 deň
8 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Profesionálna termoizolačná nádoba na ľad je nevyhnutným pomocníkom v gastro prevádzkach. Ocení ju reštaurácia, hotel, či bar. V baroch sa skvelo hodí najmä v neskorých nočných hodinách, kedy výrobníky ľadu nestíhajú dodávať jeho potrebné množstvo.

Termoizolačná nádoba na kocky ľadu je ideálnym riešením pre cateringové firmy, obsluhujú bankety, plesy a rôzne iné spoločenské podujatia.

Termoizolačná nádoba na ľad na prenájom s možnosťou odberu v Trnave a okolí

Termoizolačná nádoba, ktorú ponúkame na prenájom s prevzatím v meste Trnava a okolitých mestách, je vyrobená z plastu a má objem 8 litrov. Obsahuje plastovú úchytku, špeciálnu izolačnú plastovú vložku a priehľadný plastový kryt. Termoizolačná nádoba je k dispozícií na prenájom fyzickým a právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Termoizolačnú nádobu na ľad si môžete prevziať v meste Trnava, po dohode aj v mestách blízkeho okolia, napríklad Galanta, Sereď, Hlohovec či Piešťany.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, drtítko na ľad a ovocie a vratné poháre.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Prenosný bar Trnava

Prenosný bar
Prenájom Pasta pre chafingy  Trnava

Pasta pre chafingy
Prenájom Stôl plastový 180 x 75 cm Trnava

Stôl plastový 180 x 75 cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať