Prenájom Trnava
Trojnožka na LED reflektory

Výškovo nastaviteľná trojnožka
2 x LED reflektor 20 W

Prenájom cena (bez DPH)
10 € / 1 deň
15 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Vďaka teleskopickému stojanu môžete mať svetlo z reflektorov všade tam, kde ho práve potrebujete. Ak začínate pracovať od skorého rána na záhrade či okolo stavby a končíte až neskoro večer prácami v interiéri, tma vás zaručene neminie. Nenechajte sa obmedzovať nedostatkom svetla a požičajte si teleskopický stojan na reflektory spolu s LED reflektormi na tak dlho, ako ich budete potrebovať.

Teleskopický stojan, ktorý ponúkame na prenájom, má pevnú konštrukciu z odolných materiálov, ktorá mu zabezpečuje vysokú stabilitu. Na stojan môžete pripevniť dva reflektory. Stojan s reflektormi následne môžete presúvať a nastaviť na potrebnú výšku.

Teleskopický stojan na reflektory má svoje využitie najmä vtedy, keď žiarič nechcete montovať napevno na stenu, ale potrebujete zachovať jeho mobilitu.

Stojan na reflektory ponúkame na krátkodobý a dlhodobý prenájom fyzickým aj právnickým osobám.

K stojanu odporúčame prenajať aj LED reflektory. Tieto a ostatné elektronické zariadenia sa však nezaobídu bez prívodu elektrickej energie. Preto ponúkame na prenájom aj klasické predlžovačky do suchého prostredia, či odolné bubnové predlžovačky vhodné aj do drsného prostredia exteriérov.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Výčap dvojtočka 70/k Trnava

Výčap dvojtočka 70/k
Prenájom Stolička plastová Trnava

Stolička plastová
Prenájom Plynový kachľový ohrievač Trnava

Plynový kachľový ohrievač

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať