Prenájom Trnava
Uťahovačka Bosch

Otáčky: 0 - 1500 ot / min
Držiak: skľučovadlo s troma čeľusťami
Upínací rozsah skľučovadla: 1,5 - 10 mm
Hmotnosť: 0,8 kg

Prenájom cena (bez DPH)
10 € / 1 deň
15 € / víkend

Popis a špecifikácie

Uťahovačka Bosch Professional GSR 120-LI je špičkový model akumulátorového skrutkovača. Ak ste domáci majster, určite sa vám bude perfektne hodiť!

Uťahovačka Bosch má vďaka využitiu moderných technológií a kvalitnej dvojstupňovej prevodovky oveľa vyšší výkon, než iné skrutkovače. Okrem uťahovačky pomôže aj ako vŕtačka. Môžete ňou vŕtať do dreva, kovu aj plastu.

Uťahovačka Bosch využíva pohon Li-Ion akumulátora GBA 12 V 2,0 Ah, u ktorého nedochádza k samovybíjaniu, čím si svoju kapacitu udržuje aj po dlhej dobe nečinnosti. Zariadenie tiež disponuje ochranou elektronických článkov, ktoré zabraňuje prehrievaniu. Pokiaľ prístroj deteguje riziko prehriatia, automaticky sa vypne.

Uťahovačka Bosch má robustnú konštrukciu, vďaka čomu je odolná, no zároveň má nízku hmotnosť. V kombinácii so skvelou ergonómiou je práca s Bosch naozaj jednoduchá!

Uťahovačka Bosch Professional GSR 120-LI na prenájom

Praktická uťahovačka Bosch môže byť vaša na tak dlho, ako to budete potrebovať! Je k dispozícií na dlhodobý aj krátkodobý prenájom fyzickým a právnickým osobám.

Každý domáci kutil potrebuje kvalitné náradie, ktoré mu však nebude zavadzať, keď dorobí svoju prácu. Preto okrem uťahovačky Bosch ponúkame na prenájom ďalších kvalitných pomocníkov. Poslúži vám príklepová vŕtačka Makita, kompresor, priamočiara píla či uhlová alebo ručná kotúčová píla.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Prenosný bar Trnava

Prenosný bar
Prenájom GoPro HERO3+ Black Edition Trnava

GoPro HERO3+ Black Edition
Prenájom Párty stan 
6 x 3 Trnava

Párty stan 6 x 3

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať