Prenájom Trnava
Uťahovačka Makita

Otáčky: 0 - 1400 ot / min
Držiak: skľučovadlo s troma čeľusťami
Upínací rozsah skľučovadla: 1,5 - 13 mm
Hmotnosť: 1,7 kg
Akumulátor: 18 V/1,5 Ah
Rozmery (D × Š × V): 221 × 83 × 240 mm

Prenájom cena (bez DPH)
10 € / 1 deň
15 € / víkend

Popis a špecifikácie

Uťahovačka Makita DF457DWE G-séria 18 V 2× 1,5 Ah je špičkový model akumulátorového skrutkovača. Ak ste domáci majster, určite sa vám bude perfektne hodiť! Uťahovačku si môžete prenajať a prevziať v meste Trnava a blízkom okolí.

Vŕtačka má dvojrýchlostnú planétovú prevodovku a ponúka výber zo šestnástich stupňov uťahovania skrutiek. Okrem uťahovačky pomôže aj ako vŕtačka. Môžete ňou vŕtať do dreva, kovu aj plastu.

Pri prenájme obdržíte aj dva náhradné akumulátory, ktoré predĺžia použitie, aby ste bez prestávky stihli dokončiť celú rozrobenú prácu. Otáčky si môžete ľahko regulovať až na 1 400 ot/min.

Maximálny uťahovací moment je 42 Nm a nastaviť ho môžete celkovo v 16 stupňoch. Prácu ďalej zefektívni motorová brzda a rýchloupínacie skľučovadlo, vďaka ktorému zvládnete nasadzovanie a vyberanie bitov jednou rukou. Pohodlné držanie akuvŕtačky Makita DF457DWE zaisťujú ergonomicky poňaté tvary pogumovanej rukoväti.

Makita DF457DWE G-séria 18 V 2× 1,5 Ah na prenájom s prevzatím v Trnave, Seredi, Galante, Senci aj Piešťanoch

Praktická uťahovačka Makita môže byť vaša na tak dlho, ako to budete potrebovať! Je k dispozícií na dlhodobý aj krátkodobý prenájom fyzickým a právnickým osobám.

Každý domáci kutil potrebuje kvalitné náradie, ktoré mu však nebude zavadzať, keď dorobí svoju prácu. Preto okrem uťahovačky Makita ponúkame na prenájom ďalších kvalitných pomocníkov. Poslúži vám príklepová vŕtačka Makita, kompresor, priamočiara píla či uhlová alebo ručná kotúčová píla. Uťahovačka a celý ostatný inventár sú vám k dispozícii s odberom v meste Trnava a mestách v blízkom okolí.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Pingpongový stôl Sponeta Trnava

Pingpongový stôl Sponeta
Prenájom Stolný futbal Garlando Master Pro Trnava

Stolný futbal Garlando Master Pro
Prenájom Kotlík na guláš Trnava

Kotlík na guláš

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať