Prenájom Trnava
Varič na víno 20 L

Rozsah teplôt: 30°C - 100°C
Príkon 2,4 kW

Prenájom cena (bez DPH)
12 € / 1 deň
20 € / víkend
Viac dní dohodou
V prípade vrátenia zariadenia znečisteného, vám bude účtovaný dodatočný poplatok 10€ za čistenie.

Popis a špecifikácie

Varič na víno alebo vodu, čaj, či punč nesmie chýbať v žiadnej reštaurácii, v stánku na trhovisku, škole, škôlke, obci, ani na akejkoľvek akcii, kde sa pripravujú horúce nápoje pre návštevníkov. Hrnček vareného vína, punču alebo čaju je presne to, čo ľudí zahreje v chladnejšom období alebo cez zimné noci.

Servírovanie horúcich nápojov v kvalitných nerezových nádobách je praktické a zároveň štýlové. Variče udržiavajú nápoje dlho teplé, majú rýchly čas zovretia a nekvapkajúci kohútik. Samozrejme, teplotu nápoja si môžete voľne regulovať. Varič na víno je vybavený indikátorom hladiny v nádrži, ktorý poskytuje informácie o potrebe doplnenia nápoja. V rámci služby prenájmu variča na víno ponúkame 20 litrové aj 10 litrové kvalitné nerezové variče. Oba druhy varičov sú k dispozícii na prenájom s osobným odberom v meste Trnava a okolí.

Zariadenie je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu spĺňa 3 základné aspekty:

1. Vzhľad

Varič vyzerá dobre v každom interiéri. Nerezová oceľ v kombinácii s vysoko kvalitnými gombíkmi a rukoväťami vyzerá skvele ako pri exteriérových udalostiach, tak aj pri oficiálnych konferenciách či menších interiérových akciách.

2. Bezpečnosť

Nehrdzavejúca oceľ použitá pri výrobe je sto percentne bezpečná pre profesionálne použitie. Varič je tiež vybavený bezpečnostným termostatom a kontrolkami napájania, vďaka ktorým sa prístroj v prípade prehratia vypne a signalizuje svoju vysokú teplotu.

3. Hygiena

Vďaka použitiu nehrdzavejúcej ocele sa varič na víno čistí rýchlo a jednoducho. Všetky jeho časti, ktoré prichádzajú do styku s teplým nápojom, sa dajú ľahko odvápniť a vyčistiť.

Varič s objemom 20 litrov a odberom v Trnave má nasledovné parametre:

● Priemer: 275 mm
● Výška: 580 mm
● Napätie: 230 V
● Príkon: 2,6 kW
● Prevedenie: nerez
● Bezpečnostný termostat
● Čas zovretia: 35 minút
● Rozsah regulácie: 30 až 100°C

Aj keď je varič na víno praktická a všestranná pomôcka na teplé nápoje, neodporúčame v ňom variť či zohrievať horúcu čokoládu. Na prípravu tejto obľúbenej pochúťky poskytujeme prenájom výrobníka čokolády s objemom 3 litrov.

Varič na víno prenajmeme ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a radi vám zašleme cenovú ponuku nezáväzne a zadarmo. Varič na víno si môžete osobne prebrať v meste Trnava, po dohode aj v mestách Galanta, Sereď, Piešťany, či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Pohár na biele víno 30cl Trnava

Pohár na biele víno 30cl
Prenájom Kávovar Saeco Lirika  Trnava

Kávovar Saeco Lirika
Prenájom Vodná fajka MaShisha Trnava

Vodná fajka MaShisha

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať