Prenájom Trnava
Ventilátor s rozprašovačom

Výška: 1,75 - 2 m
Veľkosť vrtule: 65 cm
Otáčanie ventilátora: 90°
Rýchlosti: 3
Nádrž na vodu: 45 L
Efektívne využitie: 15 m
Vzuchový prietok: 145 m³ / min
Vodný prietok: 0 - 5 L / hod
Váha: 26 kg

Prenájom cena (bez DPH)
20 € / 1 deň
30 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Trápi vás v lete okrem vysokých teplôt aj sucho a ťažký horúci vzduch? Doprajte si dávku intenzívneho osvieženia! Požičajte si moderný stojanový ventilátor so zvlhčovačom, ktorý vás ochladí nielen prúdom vzduchu, ale aj intenzívnou vodnou hmlou. Tým sa postará o svieži vzduch s optimálnou relatívnou vlhkosťou.

Stojanový ventilátor v luxusnom tmavom prevedení so striebornými detailmi je vybavený výkonným motorom s polopriehľadnou vysokorýchlostnou vrtuľou, ktorá zaistí okamžité ochladenie. Ventilátor s rozprašovačom predstavuje perfektnú kombináciu výkonu, elegantného dizajnu a užívateľského komfortu, ktorá prinesie vytúžené osvieženie v akomkoľvek prostredí.

Zvlhčovač, ktorý vám osvieži a prevonia miestnosť

Ventilátor je vybavený ultrasonickým zvlhčovačom, ktorý vodnou hmlou vzduch zvlhčuje a zároveň príjemne ochladzuje. Intenzitu vodnej hmly si môžete regulovať pomocou kolieska umiestneného v spodnej časti stojana. Táto nádrž je súčasťou stojana a nijako neruší, no práve naopak, dopĺňa luxusný vzhľad stojana.

Okamžité osvieženie na prenájom

Ventilátor s rozprašovačom patrí k obľúbenému vybaveniu organizátorov letných mestských osláv, horúcich záhradných párty, narodeninových a svadobných osláv, ale aj festivalov a akýchkoľvek iných spoločenských podujatí.

Ventilátor ponúkame na prenájom spolu s ďalším praktickým vybavením, ktoré nesmie chýbať na žiadnom podujatí. Zvýšte hosťom komfort tak, že im vytvoríte napríklad fajčiarsky kútik – kus exteriéru zastrešte stanom 3x3m alebo 6x3m , doplňte ho standby stolmi a stojanovými popolníkmi . Hostia si tak môžu vychutnať chvíľku relaxu a príjemnej konverzácie v závetrí, s nápojom v ruke. Dobroty si môžu vychutnať pri pivných setoch vo veľkokapacitnom cateringovom party stane rozmeru 12x6m.

Ventilátor s rozprašovačom so všetkým ostatným vybavením ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Varič na víno 20 L Trnava

Varič na víno 20 L
Prenájom Kávovar Saeco Lirika  Trnava

Kávovar Saeco Lirika
Prenájom Párty stan 3 x 3 Trnava

Párty stan 3 x 3

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať