Sťahovanie Trnava
Vypratávanie

Renault Master
Vnútorný rozmer: D 420 x Š 215 x V 231cm
Počet miest na sedenie: 3

Sťahovanie cena (bez DPH)
0,50 - 0,70 € / km

6 € / 30 min / stojné
6 € / 30 min / pracovník

Upresnenie ceny po telefonickej alebo mailovej konzultácii

Popis a špecifikácie

Nechajte nebezpečnú prácu na profesionálov! V rámci služby Vypratávanie vás radi zbavíme kompletne všetkých problémov spojených s odvozom nepotrebného bytového zariadenia. Zabezpečíme odvoz starého nábytku z bytových aj nebytových priestorov. Spoľahlivo a rýchlo vypraceme byty, kancelárie, sklady, garáže, prevádzky či pivnice. Odvezieme všetko, čo potrebujete, od nábytkov až po stavebný odpad.

Nech už sa jedná o akúkoľvek nehnuteľnosť s rôznymi špecifikami, vždy nájdeme efektívny spôsob, akým starý nábytok vypraceme. Nezáleží na tom, či ide o staré skrine alebo postele - naši šikovní pracovníci bez problémov vypracú nábytok akýchkoľvek rozmerov.

Službu vypratania poskytuje samostatne, ale napríklad aj v rámci sťahovania. Ak ste predali starú nehnuteľnosť a chcete sa presťahovať do novej, pomôžeme vám tak s presunom nábytku, dovozom nového zariadenia z obchodu, ako aj s vyprataním nepotrebných vecí zo starej nehnuteľnosti.

Vypratávanie realizujeme dodávkou Fiat Ducato, kde je maximálna hmotnosť prepravovaného tovaru 800 kilogramov.

Vypratávanie ťažkých bremien

Potrebujete z nehnuteľnosti vypratať skriňu, posteľ, ťažký spotrebič, kuchynskú linku alebo iný nadrozmerný nábytok? Nerobte si starosti a všetko nechajte na nás. Ak si s prevozom ťažkých bremien a rozmerného materiálu sami neporadíte, radi vám ponúkneme naše odborné služby.

Pre bezpečné vypratanie musíme vopred poznať rozmery, prístupnosť a hmotnosť tovaru. A to nielen z dôvodu výberu najlepšej techniky vyprávania, ale aj počtu pracovníkov, ktorých budeme potrebovať.

Koľko stojí vypratávanie nehnuteľností?

Každý byt, dom či iný vypratávaný priestor je samozrejme odlišný a tomu sa prispôsobuje aj cena služby. Pri manipulácii s bremenami uplatňujeme individuálnu cenotvorbu. Všetky naše ceny sú jasné a verejne dostupné, nezavádzame žiadnymi skrytými poplatkami. Naše služby vykonávame kdekoľvek, preto je súčasťou ceny aj kilometrová sadzba.

Potrebujete vedieť, koľko bude stáť vypratanie vašej nehnuteľnosti? Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a my vám rýchlo a ZADARMO vypočítame cenu na mieru.

Odporúčame:

Pred vypratávaním nehnuteľností si nezabudnite vyprázdniť všetky úložné priestory.

Odporúčame tiež zaistiť parkovacie miesto na miesto nakládky aj vykládky.

Vypratávanie prebehne rýchlejšie vtedy, ak vopred rozmontujete nábytok, ktorý potrebujete vyniesť z nehnuteľnosti – ak si nebudete vedieť poradiť, radi vám s tým pomôžeme.

Odporúčame pozrieť

Sťahovanie Vypratávanie Trnava

Vypratávanie
Sťahovanie Sťahovanie  Trnava

Sťahovanie
Sťahovanie Preprava tovaru do zahraničia Trnava

Preprava tovaru do zahraničia

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať