Prenájom standby stolíka Trnava
Standby stolík

Rozmer: Ø 84 cm x 120 cm

Prenájom standby stolíka cena (bez DPH)
10 € / 1 deň
15 € / víkend
Viac dní dohodou

Prenájom návleku cena (bez DPH)
čierny / biely /modrý
5 € / 1 ks

Popis a špecifikácie

Stand by stôl je znamením príjemnej zábavy, komunikácie, kvalitných drinkov a dobrého jedla. Tento druh stolovania vnáša do priestoru závan sviežosti, inovácie a vysokého štandardu.

Standby stoly poskytujú menšiu plochu, no zároveň vytvárajú dostatočný priestor na stretnutia so šampanským alebo vínom v ruke či konzumáciu menších pochúťok. Veľkou výhodou priestorovo nenáročných standby stolíkov je aj to, že ľudia majú vďaka nim k sebe blízko, takže môžu viesť konverzácie a spoločne vytvárať a podujatí uvoľnenú a priateľskú atmosféru.

Konštrukcia standby stolov je pevná - pozostáva z kovu, pričom vrchná doska je vyrobená z odolného plastu. Stoly tohto druhu majú nízku hmotnosť, čo zaručuje jednoduchú a pohodlnú manipuláciu.

Nezabudnite ani na návleky na standby stolíky , ktoré ponúkame v elegantnej čiernej, bielej, ale aj modrej farbe.

Požičajte si standby stolík s odberom v meste Trnava a mestách blízkeho okolia

Rovnako, ako standby stolíky, sa na podujatiach rozhodne zídu aj ďalšie praktické doplnky – pre tých, ktorí si radi vychutnajú občerstvenie a oddych posediačky, sú k dispozícii pivné sety, zložené zo stola a dvoch lavíc. Pre fajčiarov je potrebné zabezpečiť aj nerezové stojanové popolníky a popolníky na stôl. V horúcich letných dňoch návštevníci ocenia osvieženie pri ventilátore s rozprašovačom, ktorý je rovnako, ako ostatné doplnky, vhodný ako do exteriéru, tak aj do interiéru.

Standby stolíky a aj všetko ostatné príslušenstvo ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám s osobným odberom v meste Trnava a blízkych okolitých mestách.

Odporúčame pozrieť

Prenájom standby stolíka Výrobník čokolády 5 L Trnava

Výrobník čokolády 5 L
Prenájom standby stolíka Vysokotlakový čistič Trnava

Vysokotlakový čistič
Prenájom standby stolíka Detské farebné stoličky Trnava

Detské farebné stoličky

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať