Prenájom Trnava
Bubnové predlžovačky

Bubnová predlžovačka 25 m
Bubnová predlžovačka 50 m

Prenájom cena (bez DPH)
5 € / 1 deň
8 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Predlžovací kábel s poriadnou dĺžkou si nájde svoje využitie v každom dome. Ak potrebujete elektrinu v exteriéri na pripojenie elektrického náradia, povysávať auto alebo zapojiť reproduktory na záhradnej párty, predlžovací kábel bude nevyhnutnosťou.

Bubnové predlžovačky, ktoré ponúkame na prenájom s osobným odberom v meste Trnava a okolí, disponujú tepelnými poistkami, ktoré slúžia na ochranu v prípade poškodenia pri pripojení enormne výkonných zariadení. Kábel je prakticky stočený na bubne, vďaka čomu je ľahko prenosný a uskladniteľný.

Obe bubnové predlžovačky ponúkame na krátkodobý a dlhodobý prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Bubnové predlžovačky je možné prevziať si osobne v Trnave a ostatných blízkych mestách, napríklad Sereď, Galanta či Piešťany.

Bubnová predlžovačka 25m na prenájom

Praktický predlžovací kábel na bubne disponuje štyrmi zásuvkami s tepelnou poistkou. Dĺžka kábla dosahuje 25 metrov, obsahuje vodič PVC H05VV-F3G s priemerom 1,5 mm2. Predlžovací bubon je vyrobený z kvalitných a pevných materiálov v modro-oranžovom vyhotovení. Ideálna voľba napríklad na vašu záhradu alebo do domácnosti.

Technické špecifiká:
Dĺžka: 25 metrov
Vodič: PVC H05VV-F3G
Prierez: 1,5 mm2
Zásuvka: 4x s tepelnou poistkou
Navinutý kábel: 4,8 A, 1 100 W
Plné rozvinutie kábla: 16 A, 3680 W

Bubnová predlžovačka 50m na prenájom

Predlžovací kábel na bubne je vybavený štyrmi zásuvkami s tepelnou poistkou. Dĺžka kábla dosahuje 50 metrov, obsahuje vodič PVC H05VV-F3G s priemerom 1,5 mm2. Predlžovací bubon je vyrobený z kvalitných a pevných materiálov v modro-oranžovom vyhotovení.

Technické špecifiká:
Dĺžka: 50 metrov
Vodič: PVC H05VV-F3G
Prierez: 1,5 mm2
Zásuvka: 4x s tepelnou poistkou
Navinutý kábel: 4,8 A, 1 100 W
Plné rozvinutie kábla: 16 A, 3 680 W

Okrem bubnových predlžovačiek ponúkame aj klasické biele predlžovačky, predlžovací kábel do rozvodnice, samostatnú zásuvkovú rozvodnicu s istením a tiež aj adaptéry do rozvodnice.

Pracujete v tmavom prostredí? Nenechajte sa obmedzovať nedostatkom svetla. Odporúčame vám prenájom LED reflektorov, ktoré môžete umiestniť do šikovnej trojnožky.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Plynový ohrievač - pyramída Trnava

Plynový ohrievač - pyramída
Prenájom Varič na víno 10 L Trnava

Varič na víno 10 L
Prenájom Stôl plastový 180 x 75 cm Trnava

Stôl plastový 180 x 75 cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať