Prenájom Trnava
Termoizolačná nádoba na ľad 8 L

Umelá nádoba

Prenájom cena (bez DPH)
5 € / 1 deň
8 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Profesionálna termoizolačná nádoba na ľad je nevyhnutným pomocníkom v gastro prevádzkach. Ocení ju reštaurácia, hotel, či bar. V baroch sa skvelo hodí najmä v neskorých nočných hodinách, kedy výrobníky ľadu nestíhajú dodávať jeho potrebné množstvo.

Termoizolačná nádoba na kocky ľadu je ideálnym riešením pre cateringové firmy, obsluhujú bankety, plesy a rôzne iné spoločenské podujatia.

Termoizolačná nádoba na ľad na prenájom s možnosťou odberu v Trnave a okolí

Termoizolačná nádoba, ktorú ponúkame na prenájom s prevzatím v meste Trnava a okolitých mestách, je vyrobená z plastu a má objem 8 litrov. Obsahuje plastovú úchytku, špeciálnu izolačnú plastovú vložku a priehľadný plastový kryt. Termoizolačná nádoba je k dispozícií na prenájom fyzickým a právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Termoizolačnú nádobu na ľad si môžete prevziať v meste Trnava, po dohode aj v mestách blízkeho okolia, napríklad Galanta, Sereď, Hlohovec či Piešťany.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, drtítko na ľad a ovocie a vratné poháre.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Truhlicová mraznička Gorenje Trnava

Truhlicová mraznička Gorenje
Prenájom Svietiace písmena (iniciály mien) Trnava

Svietiace písmena (iniciály mien)
Prenájom Uťahovačka Makita Trnava

Uťahovačka Makita

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať