Prenájom Trnava
Stolný futbal Garlando Master Pro

Profesionálny skladací stolný futbal
Rozmery: V 88 cm x D 143 cm x Š 76cm, tyče 120cm
Hmotnosť: 60 kg

Prenájom cena (bez DPH)
50 € / 1 deň
75 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Profesionálny stolný futbal Garlando Master Pro je ideálny na party, chatu, záhradu, ale kľudne aj do Vašej obývačky. Vďaka svojej skladacej konštrukcii ušetríte priestor a jednoducho ho zmestíte napríklad do auta. Kvalitou však nezaostáva za pevnými stolmi a vy si tak až vo štvorici budete môcť vychutnať poriadny stolno-futbalový zápas či turnaj!

Moderný vzhľad futbalového stola zaujme na prvý pohľad. Pod antireflexným sklom sa nachádza ihrisko v zelenej farbe, imitujúce skutočný futbalový trávnik. Hráči sú štýlovo oblečení vo farebných dresoch, čo dodáva hre autenticitu a šarm. Sú nalisovaní na tyč, takže sa nemôžu pohybovať, perfektne držia svoju polohu, vydržia naozaj veľa, takže sa nemusíte obávať, že by ste ich zničili.
Na každej strane stola je umiestnené počítadlo skóre vo farbe hráčov. Otvor za bránkami zase umožňuje rýchle a ľahké vrátenie loptičky späť do hry. Rukoväte hráčov sú ergonomicky tvarované, s gumovým povrchom pre lepší úchop a presnosť. Precízne ovládanie rukovätí Vám umožní realizovať šikovné triky, ktorými sa môžete predviesť pred Vašími súpermi a efektne sa tak posunúť bližšie k výhre.

Ďalšie hry a príslušenstvo na prenájom

Stolný futbal, ale aj ďalšie party hry ponúkame na krátkodobý aj dlhodobý prenájom fyzickým a právnickým osobám. Čo tak vyskúšať aj MAXI jengu , beer pong , MEGA piškvorky, či cornhole? Nezabudnite si prezrieť aj našu kompletnú ponuku inventáru, kde nájdete mnoho ďalších zaujímavých produktov na prenájom.

Prenajatý inventár si môžete vyzdvihnúť osobne v Trnave a okolitých mestách Sereď, Piešťany, Hlohovec, alebo Galanta.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Modulárna PVC podlaha do stanov Trnava

Modulárna PVC podlaha do stanov
Prenájom Fritéza Maxima Trnava

Fritéza Maxima
Prenájom Podsedák na stoličku chiavari Trnava

Podsedák na stoličku chiavari

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať