Prenájom Trnava
Štamprlík 25ml

Štamprlík 25ml.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Hľadáte štýlový a elegantný spôsob, ako podávať alkoholické nápoje svojim hosťom? Naše číre štamprlíky sú ideálnou voľbou. Vyrobené sú z vysoko kvalitného skla a majú elegantný dizajn, ktorý sa hodí na každú príležitosť. Veľkosť 25ml je ideálna nie len na degustovanie, ale aj na dlhšie popíjanie, nakoľko vám alkohol pri tejto veľkosti pohárov tak rýchlo neudrie do hlavy a vy sa nebudete musieť starať o nepríjemný bolehlav.
Pre svoju všestrannosť ich využitjete na party, oslave, alebo na firmenom večierku.

Ďalší riad k dispozícii

Nezabudnite ani na poháre na biele víno , poháre na červené víno, či poháre na pivo . Všetky poháre sú ladené do jednoduchého dizajnu, ktorý sa bude hodiť na každú príležitosť. Môžete si byť preto istí, že zapožičané poháre budú spolu dokonale ladiť.
Vybavíme vás aj taniermi, či príbormi a vy tak budete kompletne zabezpečení. Prezrite si našu kompletnú ponuku riadov a vyberte si všetko čo si vaša oslava, večierok, či party vyžaduje.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Poháre, riady, príbory, či gastro zariadenia si môžu u nás zapožičať, fyzické, ako aj právnické osoby. Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Sereď, Piešťany, Hlohovec, alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať mailom, alebo telefonicky. Cenovú ponuku vám zadarmo vypracujeme obratom a radi vám s výberom vhodného vybavenia poradíme.

Potrebujete komplet servis? Žiadny problém!

Ako eventová agantúra sme tu pre vás a všetky vaše požiadavky. Ušetrite svoj drahocenný čas a nervy a nechajte produkciu vašej akcie na nás. Zaručíme vám prvotriedny servis, poskytneme potrebné vybavenie či personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte osloviť a my vám s radosťou pripravíme ponuku, šitú presne pre vaše potreby.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Stolička plastová Trnava

Stolička plastová
Prenájom Nádoba na limonádu Trnava

Nádoba na limonádu
Prenájom Zahradzovací stĺpik  Trnava

Zahradzovací stĺpik

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať