Prenájom Trnava
Prepravný vozík

Rozmer: V 14,5 x Š 57,5 x D 30 cm
Nosnosť: 300 kg
Hmotnosť: 3,18 kg

Prenájom cena (bez DPH)
5 € / 1 deň
7 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Viacúčelový sťahovací vozík je šikovným pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj na stavbe, v záhrade, či vo firme a sklade. Je ideálny na prepravu ťažkého nábytku pri domácich prácach, sťahovaní, či manipulácii s ťažkými kvetináčmi alebo vrecami zeminy pri práci v záhrade.

Ak plánujete presúvať ťažký tovar či nábytok, uľahčite si prácu a namáhavé ťahanie ťažkých bremien v rukách zverte do služieb prepravného vozíka na nábytok. Prepravný vozík prenajímame v Trnave a okolitých mestách.

Veľká úložná plocha a nosnosť až 300 kilogramov umožnia prepraviť veľké množstvo materiálu. Vozík je navyše vybavený tvrdými kolieskami, ktoré sú vhodné do interiéru aj exteriéru, pre mäkký aj tvrdý podklad alebo koberec. Všetky 4 kolieska sú navyše otočné. Vďaka nim je presun z miesta na miesto vyložene potešením. Pevná spodná doska je vyrobená z vysokokvalitného dreva a disponuje rozmermi 57,5 × 30 centimetrov. Zaiste poteší celkové kvalitné spracovanie a prítomnosť štyroch protišmykových oblastí, ktoré zabezpečia bezpečné držanie a presun bremien. Vozík je vybavený aj ergonomickou rukoväťou na pohodlné uchopenie a manipuláciu.

Kľúčové vlastnosti sťahovacieho vozíka

● Prepravný vozík disponuje nosnosťou 300 kg;
● určený na prepravu nábytku, tovaru a iných ťažkých bremien;
rozmery ložnej plochy 57,5 × 30 cm;
● vozík má výšku 14,5 cm a hmotnosť 3,18 kg;
● tvrdé otočné kolieska vhodné pre mäkký aj tvrdý podklad;
● všetky 4 kolieska sú otočné;
● kvalitná pevná konštrukcia;
● štyri protišmykové oblasti;
● ergonomická rukoväť.

Cena prenájmu

Cena prenájmu sťahovacích pásov je mimoriadne prijateľná. Budeme radi, ak nás v prípade záujmu kontaktujete a my vám pošleme cenovú ponuku na mieru nezáväzne a zadarmo. Prenájom prepravného vozíka je možný v meste Trnava a blízkom okolí.

Sťahovací vozík bude nápomocný nie len pri sťahovaní, ale aj pri presune nábytku v rámci vypratávania nehnuteľností. Obe aktivity však vyžadujú vysokú pozornosť, čas a znalosť manipulačných techník. Preto vás v rámci služby sťahovania a vypratávania od tejto nebezpečnej práce radi odbremeníme. Obe služby realizujeme v meste Trnava a blízkom okolí - Sereď, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Rozkladacia stolička s podsedákom  Trnava

Rozkladacia stolička s podsedákom
Prenájom Detský farebný stolík Trnava

Detský farebný stolík
Prenájom Stojan na prospekty Trnava

Stojan na prospekty

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať